COOKING DASH Hile Mod Apk İndir (v2.3.4)


COOKING DASH Para Hilesi İndir, COOKING DASH Hile Mod Apk İndir, COOKING DASH Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

COOKING DASH isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
2.3.4 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

COOKING DASH Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Glu gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 412.367 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 28.455 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 13 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Flo, zamanla yarıştığın bu hızlı oyunda ünlü bir şef olma yolunda televizyonda şöhretini yemek pişirerek kazanıyor: karşınızda COOKING DASH!

Egzotik restoranların her birinde, menüdeki nefis yemekleri hazırlar, pişirir ve servis ederken yeteneklerini geliştir… üstelik canlı stüdyo izleyicilerinin karşısında! Heyecanlı bölümlerde gelirlerini artırırken izleyicilerin tezahüratlarını ve şaşkınlıklarını duyabilirsin! Tuhaf müşteriler, süper yıldız VIP’ler, hızlı bir mutfak aksiyonu ve televizyon şöhreti seni bekliyor!

Seri Finalinde birinci olmak için şeflik kariyerini parlat, Tarz Denemesinde yarış ve birbirinden şirin Evcil Hayvanlar ile Kostümler kazan!

YEMEK PİŞİREREK YILDIZ OL!
Mutfakta ilerleyip çılgın müşterilere yemek yaparken bu yüksek tempolu karmaşaya hükmet! Mükemmel servis karşılığında tonlarca bahşiş topla, gelirini artır! TELEVİZYON ŞEFLİĞİNDE FEVKALADE BİR MEGA ŞÖHRET OLMA YOLUNDASIN!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

3 yorumlar

  1. süre kısıtlı ama super

  2. Mustafa Urfalı

    WAAAAAAAAHOOOOOOOOOUUUUUUUUUOUUUUUUOOOOOUUUUU!¡!¡!¡!¡!¡

  3. Iyi oyun ama OSM oyununda coin veriyo die yükledim beni mahcup etmeyin ki oynamaya devam edelim OSM oyununda coin yukleyin lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir