Crazy Cake Swap: Matching Game Hile Mod Apk İndir (v1.40)


Crazy Cake Swap: Matching Game Hilesi İndir, Crazy Cake Swap: Matching Game Para Hilesi İndir, Crazy Cake Swap: Matching Game Mod Apk Download, Crazy Cake Swap: Matching Game Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Crazy Cake Swap: Matching Game İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
v1.40 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Crazy Cake Swap: Matching Game PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Zynga Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 132.731 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 1.812 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

8 yorumlar

  1. Mutlaka yukleyin derim 27 yaşındayım bu tür oyunlardan nefret ederdim 50 yaşındaki annem elinden hiç telefonu düşürmezdi bir gün baktım bu oyunu oynuyor karakterleri ailemin resimleriyle yapmış hemen bende indirdim 3 lü eslestirme oyunlarının en iyisi elimden düşmüyor hem komik hem eğitici bir oyun teşekkür ederim ZYNGA Sen en iyisisin hem çiftlik oyunu hem ada oyunu hem casino oyunu hemde bu oyun senin yaptıgın oyunlar hepsi birbirinden güzel ama lütfen daha başka oyunlarda yap seninleyiz????

  2. Tesekkurler

  3. Güzel heyacanlı oyun

  4. CoK guzel

  5. Abi bide candy curhs saga benzeri oyunlar üretin teşekürler

  6. hileli mod diye yazmışsın direk google player sitesine yönlendiriyor linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir