Crazy Taxi Classic Hile Mod Apk İndir (2.5)


Crazy Taxi Classic Para Hilesi İndir, Crazy Taxi Classic Hile Mod Apk İndir, Crazy Taxi Classic Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Crazy Taxi Classic ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
2.5 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Crazy Taxi Classic Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan SEGA ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 40.147 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 3.263 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. İsmet Yildirim

    Zaman nasıl geçti ni anlayamıyorum

  2. Amk oyun internetsiz oynanmiyor 2 dk de bir reklam cikiyor 30 saniyelik reklamdan gecilmiyor oyun reklam olmasaydı 10 numaraydi

  3. Göktuğ Kaan Kara

    Not playable without internet connection – İnternetsiz oynanmıyor

  4. İsmet Yildirim

    Zaman nasıl geçti ni anlayamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir