Dangerous Ivan Hile Mod Apk İndir (v1.1.1)


Dangerous Ivan Para Hilesi İndir, Dangerous Ivan Hile Mod Apk İndir, Dangerous Ivan Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Dangerous Ivan Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.1 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Dangerous Ivan Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Водянов Вячеслав Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 1.199 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 180 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Ağustos 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. Yunus Emre Basar

    mütiş ama bu oyun tek canla bitmiyor

  2. Baran Aydınoğulları

    Çok iyi Eğlenceli ve sinir krizi için bire bir

  3. Tek canla bu oyun bitmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir