Dark Days Zombie Survival APK İndir


Dark Days Zombie Survival, Dark Days Zombie Survival APK, Dark Days Zombie Survival APK İndir

Dark Days Zombie Survival apk
Dark Days Zombie Survival

Bildiğiniz gibi zombi temalı hayatta kalma oyunları aramak isterseniz size abartısız şekilde binlerce oyun söyleyebiliriz. Ancak market bu tür oyunlara bu kadar doymuş olmasına rağmen hâlâ içlerinde öne çıkanlar var. Verdiği zevk ile benzerlerinin üzerinde duran, yeniden oynanabilirlik ile sürekli kendine geri döndüren ve kolay kolay sıkılmayacağınız türden olanlar. Özellikle de içinde ilerleme ve gelişme gibi verdiğiniz emeğin karşılığını aldığınız sistemler oyunda oldu mu tadından yenmiyor. İşte Dark Days Zombie Survival bu tür oyunlardan biri. Bilinmeyen bir salgın hastalıktan dolayı zombilere dönüşmüş insanlar canınızın peşinde. Zombileşmeyen geri kalan insanlar ise de canlarının derdinde. Yaşayan ölülerle dolu şehirle atılan nükleer bombalar ise duruma pek de fayda etmemişti, tam aksine yaranın üstüne tuz basmış gibi olmaktaydı.

 

Oyun Hakkında Genel Bilgiler

Hayatta kalma ve nişancı elementlerinin birleşip birbirlerini pekiştirdiği bu oyunda amacımız, kimsenin şaşırmadığı gibi hayatta kalmak.  Yapman gereken şey kendini koruyabileceğin bir sığınak inşa etmek, etraftan malzeme ve kaynak yağmalayıp silah, alet, edevat ve benzeri işine yarayacak şeyler yapıp dünyadaki zombi sayısını azaltmak.

Özellikler:

  • Kendi sığınağını inşa et ve güçlendir.
  • Etraftan kaynak ve malzeme topla.
  • Hayatta kalmanda sana yardım edecek silah ve eşyalar yap.
  • Kendine özgü grafikler.
  • Atmosferistik bir dünya.
  • Zombi sığınaklarını yok edince gelen ödüller.
  • Tonlarca silah ve ekipman seçeneği.
  • Ve en önemlisi de alt edilecek sayısız zombi…

Dark Days Zombie Survival v1.2.8

Bu kadar benzeri oyunun içinden sıyrılıp öne çıkmış bu oyunda kontrollerinin de payı büyük. Karakteri kolay yönlendirmeniz ve kontrollerinize istediğiniz gibi tepki vermesi oyundan aldığınız zevki büyük bir ölçüde arttırıyor. Bu konuda yapımcı firmanın elini sıkmak gerekiyor. Bilirsiniz ya, normalde çok güzel potansiyeli olan oyunlar iyi kontrollerinin yeterince iyi olamaması sebebiyle arka sıralara geriliyordu. Bu tip oyunlar ile aranız yoksa bile bir denemenizi öneririz. İndirmek için sitemizdeki Dark Days Zombie Survival İndir linkine tıklayabilirsiniz. Oyunu deneyen hemen herkesin seveceğini düşünüyoruz. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz. Bol malzemeli sığınaklar dileriz şimdiden.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir