DC Super Hero Girls™ Hile Mod Apk İndir (2.3.0)


DC Super Hero Girls™ Hilesi İndir, DC Super Hero Girls™ Hile Mod Apk İndir, DC Super Hero Girls™ Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

DC Super Hero Girls™ Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.3.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
DC Super Hero Girls™ Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Warner Bros. International Enterprises Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 32.809 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 3.933 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Super Hero High Okulu’na Hoş Geldin!

Super Hero High’da, Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy ve Katana gibi ikonik Süper Kahramanlar, gençlik yıllarında lisenin getirdiği acı tatlı her şeyi yaşıyor. Arkadaşlıkla birleşen DC Super Hero Girls, özellikle, büyümenin getirdiği cesaret kırıcı, heyecan verici ve son derece tuhaf anlarla mücadele ederken (bazen süper güçler süper stresli olabilir!) çocuklara güven ve cesaretle parlamaları için güç katıyor.

Resmi DC Super Hero Girls mobil uygulamasındali bu efsanevi Süper Kahramanlara katıl!

ÖZELLİKLER
• Kendi Süper Kahramanını oluştur
• Super Hero High’ı ve öğrenci vücudunun süper bios’unu keşfet
• DC Super Hero Girls’ün hepsinin başrolde olduğu web bölümlerini izle
• Resimler çek ve onları gerçek Super Hero tarzında özelleştir!
• Bitmek tükenmek bilmeyen saatler boyunca süper eğlence için Katana Darbesi gibi mini oyunlar oyna!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir