DEAD TARGET: Zombie Hile Mod Apk İndir (v3.1.7)


DEAD TARGET: Zombie Hilesi İndir, DEAD TARGET: Zombie Hile Mod Apk İndir, DEAD TARGET: Zombie Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

DEAD TARGET: Zombie Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.1.7 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
DEAD TARGET: Zombie Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan VNG GAME STUDIOS Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 1.236.504 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 56.710 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Süper kötü mücadele katillere mahkumları dönüşümü: Savunma Bakanı projesi Ölü Hedefini gerçekleştirmek için CS Corporation ile sözleşme imzaladıktan sonra 2040 yılında, Dünya Savaşı III oldu, ülke sınır değişti, modern savaş yeni bir dönemin gelişmiş. Ancak CS ihanet ve başkan kendi sırasını takip etmezse bir zombi salgınını tetikleyebilir tehdit. Imha yaşı başlar.

CS ciddi olduklarını kanıtlamak için bütün bir kenti enfekte olduğunda ülkenin azap yaklaşıyor. Operasyon Apocalypse – özel bir komando ekibi ordu counter strike açmadan önce cepheye baş ve bilgi toplamak için işe alındı​​. Çok kötü her şey ters gitti, sen ve ajan M güzergahı üzerinde tek kurtulan vardır. Kan ile ödeyebilirsiniz aptalca hata için hiçbir bahane yoktur. Konumunu takviye etmek ya da kollarında ölü kardeşlerini katılacak, cehennem çalıştırmak ölü bölge, kurtarma ajan M aracılığıyla bir kısmını kırmak ve açık bir yol yapmak için hiçbir yolu yoktur.

Oyundan Görüntüler

Play Store Yorumları
Murat Kahraman
Güzelde Siveye 100 lere çıktım oyunu kaldirdiysaniz kaldiginiz yerden devam etmek icin play oyunlara yukleyin oyunu daha onceden oyunda oturum acmqyi unutmayin kaldirdiginizda tekrar yukleyn oturum ac bitti kaldigin yerden devam edersin butun oyunlar icin gecerli


Gul Abdlzm
Bu ne ya oyunu kaldırdım geri yükledim oyuna yeniden başladı bana biri açıklama yapsın sinir oldum cunkuGüncellemeden sonra oyun un açılması 5 dakka sürüyo 5 dakka da insanlar neler yapar biz oyunu açamıyoruz

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir