DeathRun Portable Hile Mod Apk İndir (v2.5.8)


DeathRun Portable Hilesi İndir, DeathRun Portable Hile Mod Apk İndir, DeathRun Portable Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

DeathRun Portable Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.5.8 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Rexet Studio Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Rexet Studio Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 171.996 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 17.442 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 31 Temmuz 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

7 yorumlar

 1. Efsane bi oyun indirmenizi tavsiye ederim

 2. Güzel he Kiyak okunmuş

 3. EfSo KiNG eJdEr TR

  Çok çok çok reklam var ama güzel

 4. Ege Berk OKUDUCU

  Oyun çok güzel olmuş ellerinizle sağlık

 5. yeni alan gelsin mesela minecraft alanı

 6. Zaten android gibi yani kaka yapmada ilsunn

 7. Abi oyun çokkkkkkkkkk güzel her versiyonunu oynadım propaganda hunt olsun bu olsun ve murderer yani katil kim olsun her şeyi ini oynadı m çok güzel yaa kesinlikle tavsiye ederim kesinlikle oynayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir