Desert Storm Hile Mod Apk İndir (16)

Desert Storm Hilesi İndir, Desert Storm Hile Mod Apk İndir, Desert Storm Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Desert Storm Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
16 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Desert Storm Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000 – 10.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Ruaz.404 Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 344 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 108 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Desert Storm – Amerikalı gazeteci hikaye Oyunu. Kim Kuveyt, tüm tarafların şiddetli savaşa gönderildi. Havaalanı yolu üzerinde, o bombardımanı oldu. Ne olur bir dahaki size bağlıdır!

Özellikler:

Özellikle nitel sesler çevreleyen silah sesleri silah sesi yapılmış, savaşın bir atmosfer yaymaktadır. Ne tamamen oyunda oyuncu tanışıyor.

bombası kullanacak Gerçekçi rakipler, bir el bombası vur.

oyun “Çöl fırtınası” dünyasına batırmayın oyunculara yardımcı Rasgele oluşturulan parçacıklar bulutlar ve diğer etkileri.

Kocaman, dünyanın en küçük ayrıntılarına hazırlanmış.

Eğer ana karakteri çalışan bitkin varsa, nişan ve silah şarj uzatmak için daha zor olacaktır.

endişelenecek kahramanı yapar hikayeyi Sıkma.

yüksek çözünürlüklü dokular ile yüksek kaliteli 3D modelleri. Detaylı yerleri. Tüm bu sadece oyun dünya “Çöl fırtına” keşfetmeye karar bile, oyunda sıkılmış yapmaz.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Desert Storm Hile Mod Apk İndir (16) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

4 Comments

  1. BERŞAN KARA 23 Ekim 2017
  2. Gölge Bey 23 Ekim 2017
  3. Yunus Göksu 23 Ekim 2017
  4. Hakan Say 23 Ekim 2017

Leave a Reply