Dictator: Revolt Hile Mod Apk İndir (v1.5.13)


Dictator: Revolt Para Hilesi İndir, Dictator: Revolt Hile Mod Apk İndir, Dictator: Revolt Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Dictator: Revolt adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Sahip olduğun sınırsız güç ile kıskanılan bir konumun var. Herkes senin yerinde olabilmeyi hayal ediyor. Bilgece alacağın kararlar ile muhalefetin sesini kesmek, insanları kendi yalanlarına inandırmak zorundasın.
İnsanların yapmak isteyeceği devrimi önleyeceksin. Ülkeyi kontrol altında tutabilmek kolay olmayacaktır. Bunun altından ancak sağlam durabilen diktatörler kalkabilir.
Oyunun 1.5.13  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Dictator: Revolt Oyunu  indirilme sayısı 10.000 – 50.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Tigrido güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 7.257 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 443 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Ağustos 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Beş yıldız! Oldukça başarılı. İngilizce geliştirir. Müzik süper ötesi. Grafikler canlı, çekici.

  2. Aether Chaos

    Good. Just try a free one then buy this ıne. Perfect. Önce beleşini indirin beyenirseniz bunu alın. Müthiş.

  3. Fevzi Gündoğan

    Perfect I like this game so much but we need turkhis language

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir