Digby Forever Hile Mod Apk İndir (1.5)


Digby Forever Para Hilesi İndir, Digby Forever Hile Mod Apk İndir, Digby Forever Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Digby Forever Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.5 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Digby Forever Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan 3 Sprockets Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 472 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 47 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir