Dino Bash Hile Mod Apk İndir (v1.2.40)


Dino Bash – Dinosaurs v Cavemen Tower Defense Wars Para Hilesi İndir, Dino Bash – Dinosaurs v Cavemen Tower Defense Wars Hile Mod Apk İndir, Dino Bash – Dinosaurs v Cavemen Tower Defense Wars Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Dino Bash – Dinosaurs v Cavemen Tower Defense Wars adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Oyunda siz dinozorları ve onların yumurtalarını korumak için Cavemenlerle mücadele edeceksiniz. Cavemenler dinozorları ve yumurtaları yok etmek istiyor. Siz de bu duruma karşı dinozorları yönlendirerek mücadele edeceksiniz. Mücadeleleri kazanabilmek için kendinize bir strateji oluşturun. Oluşturduğunuz stratejiyi oyun esnasında uygulayarak başarılı bir performans sergileyip kazanmaya çalışmalısınız.
Değerli yumurtaları savunmak için dinozor yeteneklerini kullanmaya çalışın. İstilacı ilkel insanlara karşı kullanabileceğiniz yanardağ ve gizli tuzaklar gibi yöntemler de mevcut.
Oyunun 1.2.40  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Dino Bash – Dinosaurs v Cavemen Tower Defense Wars Oyunu  indirilme sayısı 1,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Tilting Point güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 38255 kişi değerlendirmiş, Rated 4.5 stars out of five stars. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi June 9, 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 and up.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir