Disco Zoo Hile Mod Apk İndir (v1.4.0)


Disco Zoo Para Hilesi İndir, Disco Zoo Hile Mod Apk İndir, Disco Zoo Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Disco Zoo isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.4.0 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Disco Zoo Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan NimbleBit LLC gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 186.550 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 7.325 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 13 Ekim 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

From the creators of Tiny Tower comes Disco Zoo! Tiny Animals. Big Fun.

Travel to regions around the world and collect everything from pigs to dinosaurs for your Disco Zoo. Discover hidden animals through casual puzzle play. Manage and expand your zoo to maximize earnings. Throw funky disco parties to get your animals and visitors groovin’!

Minik Tower yaratıcıları Disco Zoo geliyor! Minik Hayvanlar. Büyük eğlence.

dünyadaki bölgelere seyahat ve Disco Zoo dinozorlara domuzlar her şeyi toplamak. rahat puzzle oyun yoluyla gizli hayvanlar keşfedin. Yönet ve kazanç üst düzeye çıkarmak için hayvanat bahçesi genişletin. ‘Senin hayvanların ve ziyaretçilerin groovin almak için disko partileri!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Offline collection The game is quite good but the biggest problem is it can’t collect coins while you are away.So disable the wake up things

  2. Çok güzel tavsiye ederim♥♥♥♥♥

  3. Cokguzel tavsiyeederim

  4. Çok iyi türkçe dil desteği yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir