Doodle God™ HD Hile Mod Apk İndir (3.2.4)


Doodle God™ HD Hilesi İndir, Doodle God™ HD Para Hilesi İndir, Doodle God™ HD Mod Apk Download, Doodle God™ HD Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Doodle God™ HD İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
3.2.4 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Doodle God™ HD Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 50.000 – 100.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan JoyBits Co. Ltd. Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 5.364 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 426 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

5 yorumlar

 1. Bulut Fırat Çiçek

  Too many ads Too many ads , even in paid version . Game is good but pr isn’t.

 2. salim koray malkoç

  Iyi gibi

 3. salim koray malkoç

  Iyi gibi

 4. Emre Tosunkaya

  BOK GİBİ

 5. Emre Tosunkaya

  BOK GİBİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir