Doomsday Preppers™ Hile Mod Apk İndir (v130.48.08)


Doomsday Preppers™ Para Hilesi İndir, Doomsday Preppers™ Hile Mod Apk İndir, Doomsday Preppers™ Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Doomsday Preppers™ adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Oyun yerin altına ineceğiniz şekilde tasarlanmış, yerin altına indikçe yeni bir kat yatıyorsunuz ve oyundaki insanların hem mutlu bir şekilde yaşamasını hemde tüm katları tecrübe etmesini sağlıyorsunuz. Her katın kendine has bir yapısı ve oraya uyum sağlayacak insanları bulunuyor.
Yeni bir yaşam alanı, yeni bir bir sera, spor salonu ve benzeri yeni mekanlar tasarlayarak karakterinizin daha mutlu yaşamasını sağlayın. Oyunda 140 farklı kat inşa edebilir ve her katta farklı bir mekan yapabilirsiniz.
Oyunun 130.48.08  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Doomsday Preppers™ Oyunu  indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan G5 Entertainment güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 136.638 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 8.054 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 17 Ocak 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

6 yorumlar

 1. ibrahim BytkN

  Sahane Cok guzel siginak yonetme oyunu. Herkese tavsiye ederim

 2. artniyet inanç çiğdem

  Go Dady Go

 3. Ferhat balcı

  Please add Turkish language

 4. Ileri Gayrimenkul

  Türkçe olsa iyi olurdu

 5. Hebele Hubele

  Fena oyun.

 6. Gayet hoş bir oyun ama altın çok zor toplanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir