Dragon Hills Hile Mod Apk İndir (1.2.5)


Dragon Hills Hilesi İndir, Dragon Hills Hile Mod Apk İndir, Dragon Hills Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Dragon Hills Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.2.5 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Dragon Hills Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Rebel Twins Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 317.352 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 14.090 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

5 yorumlar

 1. Ayberk Tümbek

  Şaşırtıcı Koskoca şehir efsanesi olan hakkında yüzlerce film yapılan ejderhaların 1 okla yarım kalbi gidiyor, hayretler içerisinde kaldım

 2. KAAN TORUNOGLU

  Oldukça eğlenceli ve basit bir oyun ama ustalık gerektirmiyor değil. En büyük sorun eşyaların fazla pahalı olması yetenek ve eşyaları son seviye yapmak çok zaman alıyor yani oyunu tam anlamıyla oynamak için iyi bir sabırla oynamanız gerek

 3. Barış Uygur

  After this update the game closing each time i opened it.You need to fix this.

 4. Oyun süper hic kasmiyor culok zevkli ben daha 20 lvlim ama işşallah daha çok level vardır mesela 100 200 gibi

 5. Âbiii ben öncedende yükledim. Baya güzel beş Yıldız haketti. Çok güzel tavsiye ederim Âbiiiii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir