Dream League Soccer 2018 Hile Mod Apk İndir (5.00)

Dream League Soccer 2018 Hile Apk İndir, Dream League Soccer 2018 Hile, Dream League Soccer 2018 Apk download, Dream League Soccer 2018 İndir, Dream League Soccer 2018 Hilesi Sayfasındasınız. Dream League Soccer 2018’yı hemen ÜCRETSİZ indirmek için aşağıdaki Apk dosyasına tıklamanız yeterlidir.

Dream League Soccer 2018 Hile Apk İndir

Dream League Soccer 2018 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
5.00 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

DREAM LEAGUE SOCCER 2018 İSTATİSTİK BİLGİLERİ
Dream League Soccer 2018 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.

“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 50.000.000 – 100.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan First Touch Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 8.065.701 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 275.777 civarında.”

Aksiyon Kategorisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

PLAY STORE OYUN AÇIKLAMASI
Dream League Soccer 2018
her zamankinden daha iyi bir şekilde geldi! Bildiğimiz futbol mazide kaldı, dünyanın EN iyi takımını kurmak da SANA Düşüyor. FIFPro™ lisanslı gerçek oyuncuları transfer et, kendi stadyumunu inşa et ve Futbol Yıldızlığına giden yolda zafere doğru ilerlerken Dream League Online ile Dünyaya kafa tut!

NOT:  Tablet için de tam destek içerir! *

Oyundan Görüntüler

 

LÜTFEN DİKKAT

>>Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak bazı ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir.

>>Para, oynarken veya video izleyerek kazanılabilir ancak 6,99 TL – 69,99 TL arasında değişen paketler halinde de satın alınabilir.

>>Bu uygulama oyun içeriği ve reklam indirmek için WiFi veya mobil veri (varsa) kullanır. Ayarlar/Mobil Veri’ye girerek bu oyunun mobil veri kullanımını devre dışı bırakabilirsin.

APK NASIL KURULUR
Dream League Soccer 2018 Hile Mod Apk İndir (5.00) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

3 Comments

  1. Serdar Atar 21 Kasım 2017
  2. ABDULLAH CANKURT 21 Kasım 2017
  3. Mesut Ercüment 21 Kasım 2017

Leave a Reply