Dream League Soccer Hile Mod Apk İndir


Dream League Soccer Para Hilesi İndir, Dream League Soccer Hilesi İndir, Dream League Soccer Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Dream League Soccer 2018 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
5.00 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Dream League Soccer 2018 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 50.000.000 – 100.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan First Touch Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 8.065.701 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 275.777 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

First Touch stüdyosunun üstlendiği kıyasıya futbol maçlarını konu alan 3D grafiklere ve kaliteli seslere sahip oyunumuzdur. Dream League Soccer da yaşanan parasal sıkıntılardan dolayı MOD yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede istediğiniz gibi futbolu transferlerini sağlayabilecek kendi futbolcularınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz. Oyuna başlarken seçeceğiniz teknik direktör ile zorlu futbol maçlarının, ünlü futbolcuların ve efsanevi futbol takımlarının evrenine giriş yapmış oluyorsunuz.  Maçlarda kazanmak, iyi oyuncular yaratmak için paranızı da kullanmanız gerekebiliyor. Para hileli apk dosyasını verdiğim için siz en iyi takımı kolayca oluşturabileceksiniz. Eğer sizde sarjınız tükenene kadar sıkılmadan oynayacağınız bir futbol oyunu arıyorsanız Dream League Soccer en iyi seçenek olacaktır. Hadi sizde şimdi indirin ve sahalarda yerinizi alın.

Oyunu size hileli apk ile sunuyoruz iyi eğlenceler…

Play Store Oyun Açıklaması

Dream League Soccer 2018 her zamankinden daha iyi bir şekilde geldi! Bildiğimiz futbol mazide kaldı, dünyanın EN iyi takımını kurmak da SANA Düşüyor. FIFPro™ lisanslı gerçek oyuncuları transfer et, kendi stadyumunu inşa et ve Futbol Yıldızlığına giden yolda zafere doğru ilerlerken Dream League Online ile Dünyaya kafa tut!

Dream League Soccer 2018’yı hemen ÜCRETSİZ indir!
* Tablet tam destek içerir! *

*****************************************************
LÜTFEN DIKKAT

* Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak bazı ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir.

* Para, oynarken veya video izleyerek kazanılabilir ancak 6,99 TL – 69,99 TL arasında değişen paketler halinde de satın alınabilir.

* Bu uygulama oyun içeriği ve reklam indirmek için WiFi veya mobil veri (varsa) kullanır. Ayarlar/Mobil Veri’ye girerek bu oyunun mobil veri kullanımını devre dışı bırakabilirsin.

 

Dream League’den Görüntü

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir