Duolingo: Learn Languages Mod Apk İndir (v3.63.0)


Duolingo: Learn Languages Free İndir, Duolingo: Learn Languages Free İndir, Duolingo: Learn Languages Free Mod Apk Download, Duolingo: Learn Languages Free Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Uygulamayı İndirin

Duolingo: Learn Languages Free isimli Uygulama playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon Uygulama severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  Uygulama sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak Uygulamayı rahatlıkla indirebilirsiniz.
v3.63.0 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan Uygulamada getirilen limitler kaldırılmıştır.  Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Uygulamayı Değerlendirdik.
Duolingo: Learn Languages Free Uygulama playstore’da indirilme rakamı 100.000.000 – 500.000.000 civarında. Uygulama yapımcısı Duolingo Muhteşem bir Uygulama ortaya çıkartmış.
Playstore’da Uygulama değerlendirenlere baktığımızda 5.388.573 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. Kötü oy veren Uygulama severlerin sayısı 67.512 oya sahip.

“Uygulamanın Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Uygulama uygulamanın kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan Uygulama, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici Uygulamalarının en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Uygulama Açıklaması

Şimdi Duolingo ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz.

• Google Play 2013 “En İyilerin En İyisi”.

• “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”—PC Magazine. Dil Öğrenimi dalında Editörün Seçimi ödülü.

• “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması.” The Wall Street Journal.

Duolingo İnsanların dil öğrenme biçimini değiştiriyor.

• Gerçekten bedava. Fiyat etiketi olmayan, üniversite kalitesinde eğitim.

• Eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, küçük dersler yaparak ileri seviyelere geçin, ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı izleyin.

• Ve sürekli gelişmekte. Düzenli olarak laboratuvar önlüklerimizi giyip, sizlerin nasıl öğrendiğini bilimsel olarak analiz ediyoruz. Öğreniminiz zaman geçtikçe sürekli artar.

Eğer hızlı, eğlenceli ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizin için Duolingo’dan daha iyi bir seçenek yok.

Uygulamadan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir