Empires and Allies Hile Mod Apk İndir (v1.36.1005545)


Empires and Allies Para Hilesi İndir, Empires and Allies Hile Mod Apk İndir, Empires and Allies Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Empires and Allies adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Arkadaşlarınızla çevrim içi oynayarak güçlü ittifaklar oluşturun ve düşman köylerini yerle bir edin. Oyunun en sevilen özelliklerinden biriyse günümüzün silah ve malzeme teknolojisine olan benzerliklerinden geliyor.
Oyun Zynga tarafından geliştiriliyor ve tamamen Türkçe içeriğe sahip. Şimdiye kadar 5 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilerek çetin savaşlara sahne oldu. Şimdiyse sıra sizde ve stratejik zekanızı kullanarak askeri birimler üretin ve savaş taktiklerinizi herkese gösterin.
Oyunun Varies with device  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Empires and Allies Oyunu  indirilme sayısı 10,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Zynga güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 387535 kişi değerlendirmiş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.3 Oy almış.. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi Mart 28, 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

1 Yorum

  1. Empires allies hilesini guncelleme vakti gelmedimi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir