Empires of Sand Hile Mod Apk İndir (v3.53)


Empires of Sand – Online PvP Tower Defense Games Para Hilesi İndir, Empires of Sand – Online PvP Tower Defense Games Hile Mod Apk İndir, Empires of Sand – Online PvP Tower Defense Games Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Empires of Sand – Online PvP Tower Defense Games adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Age of Empires tarzında bir strateji oyunu olan Empires of Sand, tarzına pek fazla bir yenilik getirmemiş olsa da canlı, eğlenceli ve orijinal grafikleri ile dikkat çekiyor.

Oyun, yalnızca strateji değil aynı zamanda şehir yönetimi ve kule savunma kategorilerini de işin içine katarak daha farklı ve orijinal bir tarz yaratmaya çalışmış. Oyunda şehrinizi kurup yönetmeli, ordularınızı düşmanlarınıza gönderirken kendi kalelerinizi korumayı da unutmamalısınız.

Oyunun 3.53  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Empires of Sand – Online PvP Tower Defense Games Oyunu  indirilme sayısı 500,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Codigames güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 34493 kişi değerlendirmiş, Rated 4.2 stars out of five stars. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi January 9, 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 and up.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir