European War 4: Napoleon Hile Mod Apk İndir (v1.4.2)


European War 4: Napoleon Para Hilesi İndir, European War 4: Napoleon Hile Mod Apk İndir, European War 4: Napoleon Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

European War 4: Napoleon adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Napoleon oyununda gerçek bir savaş deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Özellikle grafik yönünden bir strateji oyununa göre çok başarılı olarak değerlendirdiğim European War 4: Napoleon oyununa alışmak çok kolay.
Napolyon’un hikayesini konu alıyor. Sadece o değil Murat, Wellington, Nelson, Kutusov, Washington gibi ünlü isimlerde oyuna dahil edilmiş. Ülkenizi seçin ve onun için mücadele edin. 18. yüzyılda askeri anlamda gelişmeye çalışacak.
Oyunun 1.4.2  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
European War 4: Napoleon Oyunu  indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan EasyTech güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 120.342 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 6.292 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 29 Mart 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

 1. İnayet Mızrak

  Oyunun eksikleri var ilk öncelikle Asya Amerika.(kuzey-güney Amerika) kıtaları olmalıydı ve tabikide türkçe konulmalıydı komutanlar bazen bişeyler söylüyorlar illa Google çeviriden mi bakalım bunun dışında oyun super

 2. Muhiddin mapper

  Oyun inanılmaz derecede güzel.Oyunu oynarken vakit nasıl geçiyor anlamıyorsun.Ancak oyuna güncelleme ile birkaç yeni özellik gelirse oyun şahane olur.Bu arada oyunun ingizlice olduğuna bakmayın.oyun çince olsa bile çok rahat bir şeklide oynanabilir.

 3. conquest modunda oynarken son düşmana kadar yok ediyoruz müttefiklerle ama son bir düşman birliği kalıyor hep ve a.i. o birliğin etrafina yüzlerce asker yığıp hiç saldirmiyor ve oyun bitmiyor.

 4. Abdullah Oğuz

  Oyun da ittifak flan olsun lütfen sonra bazı türk ülkeleri ve bazı binalar daha eklensin yapalım oyun ayrı bi süper olur ve harita buyutulsun lütfen cok güzel olur ve tur geç flan olmasın zaman normal aksın olabilir se

 5. Harika bi oyun. Serideki diğer oyunlardan ve bu tarz çoğu oyundan daha iyi. Tek eksiği haritanın küçüklüğü ve diplomasi olmaması onun dışında mükemmel hatta harika bir oyun.

 6. Tengrikut Motun

  Oyun hakikaten güzel lakin istediğimiz memlekete savaş ilan edemiyoruz bir kaç şehrini zapt edince ancak savaş yapıyoruz o da kolay değil yine ittifaklar olsun binaenaleyh yeni haritalar olsa çok daha kaliteli bir oyun olur

 7. OnurCan Koçak

  Diplomasi yok diyenler Tabi ki diplomasi olmayacak sen o yıllarda olan savaşları yapıyorsun tekrar. Ha savaş açmak istiyorsan ille de şehirleri al. Oyun mükemmel ve bağımlılık yapıcı.

 8. Önce haritadaki en güçlü ülkeyi belirleyin o ülkein sınır olarak en yakınındaki ülke olun . güçlü ülke sizi korurken güçlendirin şehirlerinizi vb sonra güçlendiğinizde siz saldırın sadece şehirlere direk saldırın mesela rusyaya saldırıyorsunuz önce saint petersbug ve diğer büyük şehirleri alın çok askeri olsada para gelmeyeceği için asker çıkartamıyir ve yok oluyor şimdi hangi ülkeler ve hangi yıllarda seçmenizi söylüyorum 1798-İSVEÇ 1775-HOLLANDA 1806-NAPLES (NAPOLİ KRALLIĞI) 1809-Moldovya 1812-Fransa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir