European War 4: Napoleon Hile Mod Apk İndir (v1.4.2)APK NASIL KURULUR
European War 4: Napoleon Hile Mod Apk İndir (v1.4.2) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   DOSYAYI İNDİR APK NASIL KURULUR WOR – World Of Riders Mod APK İndir Oyunun …

8 yorumlar

 1. İnayet Mızrak

  Oyunun eksikleri var ilk öncelikle Asya Amerika.(kuzey-güney Amerika) kıtaları olmalıydı ve tabikide türkçe konulmalıydı komutanlar bazen bişeyler söylüyorlar illa Google çeviriden mi bakalım bunun dışında oyun super

 2. Muhiddin mapper

  Oyun inanılmaz derecede güzel.Oyunu oynarken vakit nasıl geçiyor anlamıyorsun.Ancak oyuna güncelleme ile birkaç yeni özellik gelirse oyun şahane olur.Bu arada oyunun ingizlice olduğuna bakmayın.oyun çince olsa bile çok rahat bir şeklide oynanabilir.

 3. conquest modunda oynarken son düşmana kadar yok ediyoruz müttefiklerle ama son bir düşman birliği kalıyor hep ve a.i. o birliğin etrafina yüzlerce asker yığıp hiç saldirmiyor ve oyun bitmiyor.

 4. Abdullah Oğuz

  Oyun da ittifak flan olsun lütfen sonra bazı türk ülkeleri ve bazı binalar daha eklensin yapalım oyun ayrı bi süper olur ve harita buyutulsun lütfen cok güzel olur ve tur geç flan olmasın zaman normal aksın olabilir se

 5. Harika bi oyun. Serideki diğer oyunlardan ve bu tarz çoğu oyundan daha iyi. Tek eksiği haritanın küçüklüğü ve diplomasi olmaması onun dışında mükemmel hatta harika bir oyun.

 6. Tengrikut Motun

  Oyun hakikaten güzel lakin istediğimiz memlekete savaş ilan edemiyoruz bir kaç şehrini zapt edince ancak savaş yapıyoruz o da kolay değil yine ittifaklar olsun binaenaleyh yeni haritalar olsa çok daha kaliteli bir oyun olur

 7. OnurCan Koçak

  Diplomasi yok diyenler Tabi ki diplomasi olmayacak sen o yıllarda olan savaşları yapıyorsun tekrar. Ha savaş açmak istiyorsan ille de şehirleri al. Oyun mükemmel ve bağımlılık yapıcı.

 8. Önce haritadaki en güçlü ülkeyi belirleyin o ülkein sınır olarak en yakınındaki ülke olun . güçlü ülke sizi korurken güçlendirin şehirlerinizi vb sonra güçlendiğinizde siz saldırın sadece şehirlere direk saldırın mesela rusyaya saldırıyorsunuz önce saint petersbug ve diğer büyük şehirleri alın çok askeri olsada para gelmeyeceği için asker çıkartamıyir ve yok oluyor şimdi hangi ülkeler ve hangi yıllarda seçmenizi söylüyorum 1798-İSVEÇ 1775-HOLLANDA 1806-NAPLES (NAPOLİ KRALLIĞI) 1809-Moldovya 1812-Fransa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir