Experiment Z – Zombie Hile Mod Apk İndir (v2.14)


Experiment Z – Zombie Hilesi İndir, Experiment Z – Zombie Hile Mod Apk İndir, Experiment Z – Zombie Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Experiment Z – Zombie Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.14 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

App Holdings Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan App Holdings Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 207.097 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 31.623 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

DENEME Z BURADA!

* ÖZEL TEKLİF * ŞİMDİ indir ve 50 ücretsiz Zcoins!

Android için en çok beklenen mobil çok oyunculu zombi hayatta kalma oyununda YÜRÜYÜŞTÜR !!

Büyük açık dünya haritasında arkadaşlarınızla oynamak, binalardan temizlemek ve yağmalamak, yiyecek, silah ve silah bulmak için SURVIVE’a bakın. Güncellemeler, hediyeler ve daha fazlası için bizi Facebook, Google Plus, Twitter ve YouTube’da takip edin!

*** NOT: BU OYUN, HIZLI TELEFONLAR VE Sekmeler için tasarlanmıştır! Eski cihazlarda yavaş ve laggy. En az bir Nexus 4 veya Samsung S3’e ihtiyacınız var! ***

Temel Özellikler!

* Multiplayer online aksiyon, arkadaşlarınızla ÜCRETSİZ oynayın!

* Yeni Gen 3D Grafikler

* Keşfetmek için MASSIVE 3D açık dünya haritası

* Gündüz ve gece boyunca hayatta kal!

* Tuzakta Aç Zombiler

* Farklı araç kullanabilir veya arkadaşlarınızla gezintiye çıkabilirsiniz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir