Exploding Kittens® – Official Hile Mod Apk İndir (v3.2.0)


Exploding Kittens® – Official Hilesi İndir, Exploding Kittens® – Official Para Hilesi İndir, Exploding Kittens® – Official Mod Apk Download, Exploding Kittens® – Official Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Exploding Kittens® – Official Oyunu virüssüz ve direk hızlıca sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Üstelik güncel olarak çalışma yürüten sitemizdeki dosyalar tamamen virüssüz bir şeklide çıkıyor karşınıza.
3.2.0 versiyonu modlanmış Hileli versiyonunu indirebilirsiniz. Oyunun güncel versiyonu süreklilik halinde sitemiz üzerinde yayınlanacaktır.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Exploding Kittens® – Official Play Store’da katı oyunu olarak yer alan bu oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarında. Oyunun yapımcısı Exploding Kittens kağıt oyunları kategörisinde oyunun hakkını veriyor diyebiliriz. 
Playstore’da Oyunu 25.250 kişi yıldız vermiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü yıldız oylaması veren oyuncu sayısıda 489 oya sahip.

“Kağıt oyunlarına karşı ilginiz varsa, bu oyunun ilginizi çekeceğinden eminiz. Telefonunuza indireceğiniz oyun için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Farklı kağıt oyunları arasından seçtiğiniz bu oyun için, hem zamanınızı güzel geçireceksiniz, hem de oyunu oynarken keyif alacaksınız. Farklı modlarda oynanabilen bu oyun için, tek yapmanız gereken cihazınıza indirmek ve kurulumu tamamlamak. Oyunda hem sizin, hem de çevrenizdekilerin ilgisini çekecek olan bu oyun, oldukça keyif vermeye devam ediyor. Bütün güncellemelerini yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir