Extreme Road Trip 2 Hile Mod Apk İndir (v3.16.0.24)


Extreme Road Trip 2 Para Hilesi İndir, Extreme Road Trip 2 Hile Mod Apk İndir, Extreme Road Trip 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Extreme Road Trip 2 Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
3.16.0.24 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Extreme Road Trip 2 Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Roofdog Games Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 164.735 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 11.818 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 24 Temmuz 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

 1. Burak Reis61123

  Al iste Ya bazi salaklarin telefonu yada tableti viruslu hatali oluyor sonra uygulaaayi sucluyorlar oysaki oyu. Super

 2. Tolga Enes Akça

  Çok güzel bir oyun mutlaka indirin

 3. Please 32 mb

 4. Serdal Öztürk

  oyun çok güzel

 5. Sefa menn Muhteşem bir oyun

 6. Bu oyuna bayılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir