Faily Brakes Hile Mod Apk İndir (v5.1)


Faily Brakes Para Hilesi İndir, Faily Brakes Hile Mod Apk İndir, Faily Brakes Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Faily Brakes Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
5.1 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Faily Brakes Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Spunge Games Pty Ltd Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 98.188 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 9.797 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 31 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

8 yorumlar

 1. Çok güzel bi oyun ama arabalar gerçek para istiyo onu düzeltmeler oyundaki altınla alınsa daha güzel olurdu

 2. herşey var tv

  Efsane

 3. Ecevit fena ets tofa fena ets tofa 136q ets tofa

 4. Güzel

 5. Güzel ama çok reklam var düzelmesi oyunu silerkm

 6. Drenç Raps Platic

  4 aydır oynuyorum bi düzgün araba çıkmıyo lanet olsun

 7. Müthiş ötesi bir oyun Yapanın ellerine sağlık bu oyunu beğenmeyenler ben ta dit dittttt ama bir sorun var ben kışı açıyom ama tehlikeli haritası çıkıyor bir çözüm bulllllllll.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir