Fairy Land Rescue Hile Mod Apk İndir (v1.0.2)


Fairy Land Rescue Para Hilesi İndir, Fairy Land Rescue Hile Mod Apk İndir, Fairy Land Rescue Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Fairy Land Rescue isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.0.2 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Fairy Land Rescue Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan TabTale gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 12.118 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,7 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 2.256 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 12 Eylül 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Ah, hayır! Kötü Cadı Peri Ülkesine büyü yaptı! Artık ülke kuru ve üzgün. Kurtarılacak periler! Peri Ülkesini kurtarmak için sihirli güçlerini kullanmalarında perilere yardım et! Büyüler yap, güzel yaratıklara ilgi göster ve onları şeytani lanetten kurtar!

Ülkeyi süsle ve temizle onu yeniden güzel ve yepyeni yap! Her şey sana bağlı! Sihirli kasabayı kurtarmak ve şeytan büyüsünü kırmak için perilere yardım et! Sihirli iksirler yap, kutup ayıları ve güzel yaratıklarla tanış ve özel süper güçlerinle kenti süsle!

Özellikler:
> Şeytanı yok etmek için güçlendirici iksirler yap!
> Kristal ve sihir kitaplarını kullanarak doğayı canlandır ve kurtar!
> Kardan adamlar ve kar bulutları yapmak için peri büyüleri yap!
> Kurbağaları çamurlu gölden kurtar – sonra onları özgür bırak!
> Güzel kaleye girmek için kırık köprüyü onar!
> Ülkeyi açan çiçeklerle süsle!
> Peri Ülkesini temizlemek ve kurtarmak için bilmeceleri çöz!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

5 yorumlar

  1. Daha yeni yüklüyorum işşalla güzeldir

  2. Hiççççççççççççççççççççççççcçççççç güzel değil her yer kilitli nerdeyse bu 1 yıldız bile hak etmiyor birde para istiyorsunuz.hatta şimdi siliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

  3. İsmigül Sahin

    Sanki bisey oluyo ya Hep hep para para diğerleri nasıl açık oluyor peki sınır pis gıcık oyun!bidahada tabtale oyunları ne yüklerin ne de oynarım bence sizde oynamayın kurtuluş internete yazık yanı !bb?

  4. minişler ponpon puantiyesi

    Bence çokkkkkkkkkkkk güzel bir oyun beğenmiyenler oyunlarına 0 puan vereceğım

  5. Ravza gül gözen Çok güzel bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir