Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game Hile Mod Apk İndir (v1.12.7)


Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game Hilesi İndir, Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game Para Hilesi İndir, Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game Mod Apk Download, Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.12.7 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Family Guy- Another Freakin’ Mobile Game PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Jam City, Inc. Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 139.905 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 4.657 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

“Şimdi biraz gırtlağını ıslatıp cebine bir küçük Peter koyma zamanı! Sevilen televizyon şovunun yapımcılarının elinden çıkma Family Guy: Another Freakin’ Mobile Game’de, Family Guy’ın 15 sezonundan en sevdiğin karakterler ve aklında kalan anlar var.

Peter, Lois, Stewie, Brian, Chris, Quagmire, Cleveland… ve Meg’in peşinden Quahong’da çılgın bir yolculuğa çık. Erkek adam pantolonunu giy, zira bu senin bildiğin şekerlemeli eşleştirme oyunlarına benzemiyor. Olay artık yeni bir boyuta taşınıyor. Abzürd şamata ve eğlenceli görevlerle dolu Family Guy: Another Freakin’ Mobile Game serinin takipçileri ve animasyon şov tutkunlarının mutlaka sahip olması gereken bir oyun.

Özellikleri:
ATEŞLE OYNAYIP EŞLEŞTİRELİM: Family guy karakterleri ve unutulmaz anlarıyla dolu 160 zorlu seviyede eşleştir, değiştir, oyna!
MERAKLISINA SONSUZ ARPA: Family Guy’ın klasik hikayelerine ilaveten sürekli güncellenen yepyeni maskaralıklar.
4 OYUN MODUNDA HAŞİN BİR EĞLE…

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

4 yorumlar

  1. Bu oyunu oynamıştım ve herkese tercih ederim

  2. Çok sapık görsellerine koymamışlar 1 yıldız bile fazla

  3. Cokkkkk güzel bir oyun bu kaç bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir