Family Guy The Quest for Stuff Hile Mod Apk İndir (v1.63.0)


Family Guy The Quest for Stuff Para Hilesi İndir, Family Guy The Quest for Stuff Hile Mod Apk İndir, Family Guy The Quest for Stuff Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Family Guy The Quest for Stuff isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Family Guy The Quest for Stuff Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan TinyCo gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 990.446 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 113.342 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 16 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

6 yorumlar

  1. zehra akıncı üstünalp

    İyi Türkçe yama

  2. Bağlantı hatası diyor

  3. Guzelll Mutiş gerizekalilar

  4. Anasının ta amı gıbı aclmıyor bile

  5. Büşra Korkmaz

    Harika Hayatım boyunca oynadığım en iyi oyun diyebilirim aktif olması sıkmaması yeni güncellemelerle sürekli merak uyandırması olağan üstü

  6. Iyi Guźel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir