Family Yards: Memories Album Hile Mod Apk İndir (v1.5.1)


Family Yards: Memories Album Hilesi İndir, Family Yards: Memories Album Para Hilesi İndir, Family Yards: Memories Album Mod Apk Download, Family Yards: Memories Album Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Family Yards: Memories Album İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.5.1 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Family Yards: Memories Album PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Dolphinapp Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 54.027 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 1.713 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

“Family Yards: Memories Album” ile heyecan verici bir yolculuğa çık: 3’lü eşleştirme bölümlerinin tadını çıkar, çok sayıda ilginç görevi tamamla, Alice’in ailesinin hikâyesini keşfet, eski fotoğraf parçaları bul ve Alice’in büyükannesi ve büyükbabasının güzel anılarını canlandır!
Sevimli ve eğlenceli karakterler gününü renklendirmeyi bekliyor!

Alice, büyükannesi ve büyükbabasının evine gelir ve eski bir fotoğraf albümü bulur… Ancak o da ne? Görünen o ki büyükannesi ve büyükbabası artık büyük aile bahçeleriyle ilgilenemiyor. Her şeyin düzenlenmesi ve tamir edilmesi gerekiyor.
Aile bahçelerini yenilemek için pek çok alete, dekorasyon ögesine ve yardımcıya sahipsin, böylece büyükanne ve büyükbabanın değerli anılarını hikâye ilerledikçe tek tek ortaya çıkararak geri getirebilirsin.
Başlıca özellikler:
– İştah açan yüzlerce 3’lü meyve eşleştirme oyunu, aile bahçelerini yenilemek için bunları çözmelisin!

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

7 yorumlar

  1. 634. Bolumdeyim görev vermiyor neden güncelleme yapılmıyor

  2. Oyun guzel ama 52 .saviyediyim durmadan oyundan cikiyo sinir oldum

  3. Oyun tıkandı kaldı.görev vermiyo.sildim tekrar yükledim ama yine aynı.görev vermiyo.havuzu yaptım en son.orda kaldı ne oldu acaba.

  4. Süper ???????????

  5. 650. Levelden sonra Arkadasin olmazsa düzenleme yapılmıyor ve oynamanin hiçbir anlamı kalmiyor çok sacma bence

  6. Süper bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir