Faraway 2: Jungle Escape Hile Mod Apk İndir (1.0.28)

Faraway 2: Jungle Escape Hilesi İndir, Faraway 2: Jungle Escape Para Hilesi İndir, Faraway 2: Jungle Escape Mod Apk Download, Faraway 2: Jungle Escape Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Faraway 2: Jungle Escape İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.0.28 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Faraway 2: Jungle Escape Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Snapbreak Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 4.489 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 201 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Yeni düellolar ve gizemli bulmacalarla dolu Faraway 2: Jungle Escape’de tüm yeni tapınaklardan kaçış yolu bulun. Bu odadan kaçış oyunu sizin bulmacalardan kurtulma yeteneğinize mutlaka meydan okuyacak. Bir milyondan fazla oyuncu ile bugüne kadarki en iyi kaçış oyunlarından birinin devamı! Zihninizi oldukça zorlayan, sizi büyüleyen ve inanılmaz mobil oyun eğlence saatleri sunan bir odadan kaçış bulmaca oyunu.

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE
Kayıp babanızı arama yolculuğuna başlamanızın üstünden neredeyse bir yıl geçti. Bir sürü akıl karıştıran bulmacayı çözdükten sonra, geçiş yaptığınız son portal sizi keşfetmeniz için yeni tapınaklarla dolu tamamen yeni bir kıtaya götürdü. Görünüşe göre bir şeylere yaklaşıyorsunuz ve babanızın geride bıraktığı notaları bulmaya devam ediyorsunuz, yalnız şimdi, onun tek başına olmadığı anlaşılıyor. Tapınak labirentlerinden kurtulmak için ortamı gözlemleyin, öğeleri toplayın, aygıtları manipüle edin ve şaşırtıcı bulmacaları çözün…

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Faraway 2: Jungle Escape Hile Mod Apk İndir (1.0.28) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

6 Comments

  1. Tuğba Adıgüzel 3 Aralık 2017
  2. Sessiz Oyuncu 3 Aralık 2017
  3. Nur Sima Elçik 3 Aralık 2017
  4. Zehra Gül Türk 3 Aralık 2017
  5. 3 Aralık 2017
  6. 3 Aralık 2017

Leave a Reply