Farm Heroes Super Saga Hile Mod Apk İndir (v0.69.13)


Farm Heroes Super Saga Para Hilesi İndir, Farm Heroes Super Saga Hile Mod Apk İndir, Farm Heroes Super Saga Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Farm Heroes Super Saga isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
0.69.13 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Farm Heroes Super Saga Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan King gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 908.397 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 32.266 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Ürünler geri döndü ve artık daha önce hiç olmadıkları kadar büyükler!

Rakun Rancid yine bir şeyler çeviriyor. Tüm Tarım Fuarlarını kazanıp ödül paralarını da sinsice kendisine saklayarak köy hayatının ahengini bozuyor. Çiftlik Kahramanları onun hile yaptığını biliyor ve onu yenmek için yardımını bekliyor.

Süper Ürünlerin en büyüklerini yetiştirip Tarım Fuarındaki yarışmayı kazanma görevinde onlara yardımcı ol ve Rancid’in kimsenin keyfini kaçırmasına izin verme.

Toplayabildiğin kadar Ürün toplayarak bu Muhteşem saga oyununda ilerle, sincap Fidget’ın fındıklarını toplamasına yardım et, Süper Ürünler yetiştir ve ilerledikçe heyecan verici karakterlerle tanış! Ama dikkatli ol, Rakun Rancid seni durdurmaya çalışacak ve hiç beklemediğin anlarda karşına çıkacak…

Bu Ürüntastik Sagayı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

8 yorumlar

  1. Çok keyifli bi oyun ancak hiç hediye ya da bonus vermiyo

  2. Çok sevimli bir oyun

  3. Ne iyi ettinizde buldunuz

  4. Süpper

  5. Oyun güzel. Zevkli olduğu kadar sinir bozucu. Hamleler bir kac hamle fazla olsa oyun daha da heyecanlı olacak. Bazen geriye bazen de başa atıyor. Yapımcılar kasıtlı mi yoksa geliştirme tekniği yetersiz mi?

  6. Guzel ve surukleyici bi oyun

  7. mehmet orhan özkan

    Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir