Farm Town: Happy farming Day & top farm City Hile Mod Apk İndir (v2.22)


Farm Town: Happy farming Day & top farm game City Para Hilesi İndir, Farm Town: Happy farming Day & top farm game City Hile Mod Apk İndir, Farm Town: Happy farming Day & top farm game City Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Farm Town: Happy farming Day & top farm game City isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
2.22 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Farm Town: Happy farming Day & top farm game City Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan foranj gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 347.330 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 30.966 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 29 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

saman, mısır, sebze, meyve ve çilek: çiftlikte bitkileri çeşitli büyütün.
yemekler onlarca yemek, karikatür köye çiftlik geliştirin. çiftlik hazırlayın: kaynak toplamak ve refah çiftlik getirmek için üretim açın. Çeşitli yararlı şeyler ve onlarca çiftlik zanaat öğeleri zanaat. Bitki güzel çiçekler parlak buketleri için onları toplamak ve. buharlı Onarım ve yakındaki karikatür şehre komik turistleri davet onları mutlu ve onlardan hediyeler keyfini çıkarın.

– Ailen çiftliğine koyun, domuz ve pisi davet edin. hayvan ile neredeyse Zoo!
– Ağaçları büyütün ve elmalı turta yapmak. elmalı turta ve taze süt gibi tüm çiftçiler.
– Kırsal yaşamın sessiz cazibesini tecrübe gerçek işadamı gibi hissediyorum!
★ ★ ★ ★ ★ En iyi çiftlik oyunu! şehirden kaçmak ve bir çiftçi olmak. tarım yapmak ve dinlenmek. ★ ★ ★ ★ ★

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir