Farming Simulator 16 Hile Mod Apk İndir (v1.1.1.5)

Farming Simulator 16 Hilesi İndir, Farming Simulator 16 Para Hilesi İndir, Farming Simulator 16 Mod Apk Download Sayfasına Bakıyorsunuz.

Oyunu İndirin

Farming Simulator 16 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.4.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

GIANTS Software Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan GIANTS Software Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 419.043 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 22.276 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 17 Temmuz 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Farming Simulator 16 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz tarım makinesini satın alabilir çiftliğinizi kolayca büyütebilirsiniz… Tarlalara ekebileceğiniz farklı tohumlar, onlarca markanın lisanslı tarım araçları, geniş oyun evreni ve dahası sizleri bekliyor.. New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Farming Simulator 16 Play Store’da 14.00TL’dir 16.400’den fazla indirilmiştir.  Oyunda kontrollerin çok kolay olduğunu söyleyebilirim fakat tek eksiği şuanda Türkçe dil desteği olmaması gibi görünüyor. Oyunda diğer iş makinalarını almak, Farming Simulator 16‘yı daha eğlenceli hale getirmek için paranızı kullanmanız gerekiyor. ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Farming Simulatör’den Görüntü

APK NASIL KURULUR
Farming Simulator 16 Hile Mod Apk İndir (v1.1.1.5) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply