FarmVille: Harvest Swap Hile Mod Apk İndir (v1.0.3422)


FarmVille: Harvest Swap Hilesi İndir, FarmVille: Harvest Swap Para Hilesi İndir, FarmVille: Harvest Swap Mod Apk Download, FarmVille: Harvest Swap Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
FarmVille: Harvest Swap İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.0.3422 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
FarmVille: Harvest Swap PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Zynga Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 179.771 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 7.538 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Harvest Swap, FarmVille’in yapımcılardan bir eşleştirmeli bulmaca oyunu. Çiftlikte ve ötesinde Marie ve arkadaşlarına yeni maceralarda yardımcı olmak için leziz meyveleri ve ürünleri eşleştir. Köy Kaçamağı’nı seviyorsan veya taze ve heyecan verici bir şey istiyorsan yeni bağımlılığın bu olabilir!

• Düzenli güncellemeler ile 800’ü aşkın seviye
• Muhteşem hikaye sahneleri Marie’nin hikayesini anlatmasına yardımcı oluyor
• Seni tahmin etmeye zorlayan eşsiz oyun öğeleri
• Oynayabileceğin en patlayıcı 3’lü Eşleştirme oyunu!
• Arkadaşlarınla mücadele edebilmen için lider tabloları
• En iyi olmak için 2×2 sandıkta ustalaş

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

2 yorumlar

  1. Süper bir oyun

  2. 5 hamle kaldiginda ve ust uste oynadigimda oyun surekli donuyor guncellmesi yok sacma sapan seyler lutfen uygulamaya bi duzen verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir