FIFA Mobile Soccer Hile Mod Apk İndir (v8.4.01)


FIFA Soccer Para Hilesi İndir, FIFA Soccer Hile Mod Apk İndir, FIFA Soccer Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
FIFA Soccer Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
FIFA Soccer Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100.000.000 – 500.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan ELECTRONIC ARTS Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 3.019.822 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 338.357 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 1 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

FIFA Mobile şimdiye kadarki en gerçekçi ve heyecan verici mobil futbol oyununu oluşturmak amacıyla yeniden tasarlandı! Ücretsiz Cristiano Ronaldo öğesini alarak takımını kurmaya ve yönetmeye başla. İstediğin oyuncuyu süper yıldız seviyesine kadar geliştir, rakiplerine atak yap ve sezon boyunca yayınlanacak günlük içerikler için her gün oyna. Üstelik 100 MB’ın altındaki indirme boyutuyla istediğin yerde oynayabilirsin. FIFA Mobile hem tecrübeliler hem de yeni başlayanlar için futbol kaynağı.

ULTIMATE TEAM™’İNİ KUR
550’nin üzerinde gerçek takımdan, geçmişin ve günümüzün yıldızları arasından 11 oyuncu seçerek rekabetçi kadronu kur ve oyuncularını 100 GEN’in üzerine yükseltmek için geliştir. Kadrona derinlik kat, ilk 11’ini her yerden yönet ve her maçtan önce taktiklerini hızlıca düzenle. Doğru kararlar vererek kulübünün Ultimate Team oluşuna tanıklık et.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. 90 genim adam 89 gen bana muthis firsat vemezken adama veriyo.Oyun adaletsiz sakın indirmeyin . Artik bu olaya bir el atin sinirden tabletimi kirmistim simdide telefonu kirmak uzereyim.EA SPORTS senden adalet istiyorum

  2. Takım genim 84 olmasına rağmen 90+ takımlarla eşleşiyorum ve tek farkla yenilmeme rağmen bir sürü taraftar eksiliyor amına koyim ne saçma bir sistem bu. Ve her boka da para istemeniz saçma amk çocukları

  3. VALT AOILATAMONA

    EA SPORTS BENIM GENIM 76 DUNYA BIRINCISI YOLLAMAK NEDIR NEYIN KAFASI BU NOLUR YENİ MÜKEMMEL BI GÜNCELLEME YAPIN SİNİR HASTASI OLDUM ADAMA ANİ ATAK VERIP DURMAYIN YETER LAN +1 ATIN HAKLIYIM

  4. Bu oyunun donmasından nefret ediyorum! Allah sizin belanızı versin kontroller rezalet kaleci kendi kendine kaleyi terk ediyo oyun resmen kendi kendine oynuyo ! Transfer pazarı rezalet olmuş ve çok kullanışsız! Eklenen guzelliklerde bu yuzden kaybolup gitmiş….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir