Finger Slayer Wild Hile Mod Apk İndir (v2.0.3)


Finger Slayer Wild Para Hilesi İndir, Finger Slayer Wild Hile Mod Apk İndir, Finger Slayer Wild Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Finger Slayer Wild Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
2.0.3 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Finger Slayer Wild Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan RV AppStudios Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 3.013 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 631 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 5 Eylül 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

5 yorumlar

  1. Kup İndirdim oynanmio bile hic guzel bi oyun dil

  2. 5 yıldız

  3. doğa yıldırım

    Güzel… Ççok beğendim dikkat gerektiren bir oyun ama guzel

  4. Arda azını topla

  5. Kutay Kurtoğlu

    guzel Oyun baya guzel ama tek bir amac var o da parmaginizi kaptirmamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir