Flipped Out! – Powerpuff Girls Hile Mod Apk İndir (1.0.2)


Flipped Out! – Powerpuff Girls Hilesi İndir, Flipped Out! – Powerpuff Girls Hile Mod Apk İndir, Flipped Out! – Powerpuff Girls Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Flipped Out! – Powerpuff Girls Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.0.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Flipped Out! – Powerpuff Girls Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000 – 50.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Cartoon Network Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 370 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 25 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Canavarları 3’lü eşleştirme bulmacalarıyla mahvet veya aksiyon dolu dövüşte canlarına oku. Çevir Gitsin’de Powerpuff Girls’le şehri kurtarmak için iki türlü de oyna!

ŞEKER VE BAHARAT
Bu oyunda farklı farklı iki harika oyun türü var! ŞEKER moduna çevir ve zekanı kullanarak aynı renkte yaratıkları eşleştir, ta ki yaratıklar patlayana kadar. Veya BAHARAT moduna çevir ve canavarlarla savaşmak için yumruklarını kullan. İkisi bir arada!

MOD ÇEVİR
İstediğin zaman cihazını çevirerek bulmaca ve aksiyon modları arasında geçiş yapabilirsin. Sadece en sevdiğin modda oynayabilir veya süper bir sinerji yaratmak için zeka ve kas gücü birleşimini kullanabilirsin.

TOWNSVILLE’İN SANA İHTİYACI VAR
Şirin, küçük bir Deniz Kankası evcil hayvanını fazla beslerseniz ne olur? BİR DÜNYA DENİZ KANKASI!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

2 yorumlar

  1. cok guzel

  2. Fena halde güzel Dünyanın en güzel oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir