Football Strike – Multiplayer Soccer Hile Mod Apk İndir (v1.4.0)


Football Strike – Multiplayer Soccer Hilesi İndir, Football Strike – Multiplayer Soccer Hile Mod Apk İndir, Football Strike – Multiplayer Soccer Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Football Strike – Multiplayer Soccer Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.4.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Football Strike – Multiplayer Soccer Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Spor Oyunları kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Miniclip.com Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 253.423 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 11.387 civarında.”
Spor Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Google Play’in Yılbaşı Dönemi Güncellemeleri ile Tatile hazırlanın!

Daha önce hiç böyle bir futbol oyunu oynamadın. Arkadaşlarınla çoklu oyuncu frikik karşılaşmalarında mücadele et veya Kariyer Modunda kendi adını duyur!

Farklı çevrim içi modlarda dünyanın dört yanındaki oyunculara meydan oku! Atış Yarışı modunda, hızlı, zamana karşı mücadelede hedefleri vur veya bire bir frikik modunda sırayla hem hücum oyuncusu hem de kaleci olarak oyna!

Hücum oyuncunu ve kalecini tonlarca kilidi açık ögelerle özelleştir! Tarzını göster veya taraftarı olduğun takımının renklerini kullan.

Kariyer modunda oyna, dünyanın çeşitli yerlerindeki stadyumlara seyahat et ve madalyonların kilidini açmak için orijinal futbol mücadelelerinde oyna!

Basit ve hızlı oyunu ile Football Strike oynaması kolaydır ve sonsuz sayıda rekabetçi futbol eğlencesi sunar!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Para kazandirmamak icin elinizden gelenu yapiyorsunuz.Az bi para kazaniyoruz sonra hepsini kaybettiriyorsunuz ayip

  2. Şenol Kahraman

    17 Levele Kadar Yükseldim Ve Burdan Tavsiye Ediyorum Yüklemeyin Çok Hatasını Gördüğüm Bi Oyun Sinir Krizi Geçirebilirsiniz. ?

  3. 52 Boş Adam 52 Manyak

    Biraz atarken ayarı yok biraz iyileşme güzel olabilir 100 de 85 ama iyileşirsen 100

  4. Kaan Efe Özçelik

    İlk başta topu sürüklüyorum ama gitmiyor nasıl olur bilgisi olan varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir