Forces of Freedom (Early Access) 3.01 Hile Mod Apk İndir


Forces of Freedom (Early Access) 3.01 Hilesi İndir, Forces of Freedom (Early Access) 3.01 Hile Mod Apk İndir, Forces of Freedom (Early Access) 3.01 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Forces of Freedom (Early Access) 3.01 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.01 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Forces of Freedom (Early Access) 3.01 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan BRAVOCOMPANY Ltd Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 69.332 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 5.054 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

5’e 5 eş zamanlı ve heyecanlı raundlarda oyna. Bu PVP MMO oyununda, sniper veya tüfekli er olarak zaman ve dünyalar arasındaki askeri birliklerle oyna. 1960’dan günümüze askerleriyle, Forces of Freedom, yoğun çatışmalı, bolca haritalı ve bolca oyun modludur.
Lütfen unutmayın ki oyunun aslı İngilizcedir.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

4 yorumlar

  1. Oyun güzel birşeye benziyor ama tek sorun neden antrenman sonrası oyuna girerken süre 30dk bekledim ama açılmadı sildim tekrar indirdim yine bekliyorum sorun oyundami telefinumdami lenovo k5 sorun çözüldü geri dönüş yapılsın teşekürler

  2. Oyun güzel ama daha çok kişi ile oynasak güzel olur mesela 10 kişi bide 1960 ‘dan sonra olan askerler acilmiyor umarım bunları duzeltirsiniz

  3. Tam oyuna girerken kapanıyor çözüm bulun lütfen

  4. Grafikler, animasyonlar, sesler tatmin edici. Baya bi’ oynadım. Oyundaki genel sorunlar: Çeşitlilik YOK! İçerik çok kısıtlı: harita, silah, asker, oyun modu… Ama normal henüz “erken erişim” oyunu. Dediğim gibi erken erişim oyunu olmasına rağmen çeşitlilik dışında sadece 2 probleme denk geldim: Bazen çok nadiren bir yerde sıkışıp hareket etmekte zorlanıyorsunuz kamera sapıtıyor ama ben bir kez yaşadım dert etmeyin, ikinci sorun biraz büyük: görüş mesafemdeki bir adam (yakınımda) ara ara görünmez oluyor, aramızda siper falan varken oluyor çıplak gözle görülürken veya uzaktalarken sıkıntı değil. Ama siper üstünden bakarken falan yakındaki adamın yok olması biraaaz sıkıntı. Oyuncuları kanser değilen az 2B kişi çevrimiçi oluyor ve oyun hızlı bulunuyor. Arada bir iki tane dangalak, afk bırakan denk geldi o kadar. Kısaca: Rapor sistemi (Report System), Yeni harita, asker, silah, oyun modu (New maps, soldiers, guns, game mods), arkadaş ekleyip topluca girebilme (add friends and squad system) eklenmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir