Forge of Empires AKP İndir v1.175.1


Forge of Empires indir, Forge of Empires APK, Forge of Empires APK indir

Kendi şehrini kurup yönetmeye hazır mısın? Antik çağlardan orta çağlara ve hatta modern geleceğe kadar tarih boyunca yolculuk yapan bir imparatorluk kur. Güçlü bir ekonomi ile yıkılmaz bir askeri birliğe sahip ol.

Orijinal olarak 2012 yılında çıkan ve ödül kazanan bir tarayıcı oyunu olan Forge of Empires, artık mobil uygulama olarak telefonunuzda. 9 yıllık olan bu oyun hâlâ hayatta ve bütün dünya çapından aktif oyuncu kitlesiyle güçlü bir şekilde yoluna devam etmekte. Güncellemeleri aktif bir şekilde yapılan bu oyunu oynamayan kalmasın. Hemen Forge of Empires APK linkine tıklayarak bu muhteşem oyuna bir göz atın. Teknolojide ilerlemekten tutun ekonomiye yön vermede, askeri birlik eğitmekten savaşa yapmaya kadar oyunun her türlü ayrıntısı sizi oldukça eğlendirecek.

Oyunun Özellikleri

Kültür merkezi gibi bir şehir kur, dillere destan olacak imparatorluğunu yönet ve tarihi bizzat kendin yaz. Hepsini insanlığın tarihteki baştan sona kadar geçen dönemlerinin içinden geçerek yap.

Köyünü kasaba olacak şekilde büyüt, sonra da onu dev bir şehir haline getir.

Ev ve bina yaparken ve kaynak üretirken akıllıca ve optimize bir şekilde davran. Olabilecek bütün kaynaklardan en yüksek verimi alacak şekilde tasarım yap.

Yüzlerce farklı bina ve kaleler arasından kendi stilini seçerek inşaat et.

Rekabetçi oyunculardan mısın? Çoklu oyuncu modlarında taktiksel savaşlar yap ve onların üslerini ele geçir!

İçinde bir ticaret tutkusu mu var? Komşularınla ürünlerini takasla ve en yüksek kazancı elde et.

Forge of Empires AKP

Strateji ve ekonomik yönetim oyunları sevenler için resmen gökten indirilme gibi bir oyun.  İndirip oynaması tamamen ücretsiz olan bu oyunda oyun içi parayla satışlar da mevcut. İsterseniz bu bildirimleri de oyun içindeki ayarlardan kapatabilirsiniz.  Oyun içerisinde sadece parayla harcayarak ulaşılabilen hiçbir özellik, birim, güçlendirme ve benzeri bir şey yok. Yalnızca zamandan tasarruf etmenizi sağlar oyunda para harcamak. Siz de fazla beklemeden Forge of Empires İndir linkine tıklayarak bu muhteşem oyunu telefonunuza indirin. Oynamaya başladıktan sonra elinizden bırakırken çok zorlanacaksınız. İyi oyunlar.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir