Fragger Hile Mod Apk İndir (v1.1.4)


Fragger Hilesi İndir, Fragger Hile Mod Apk İndir, Fragger Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Fragger Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.1.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Fragger Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Miniclip.com Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 77.795 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 5.957 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Mayıs 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

 1. Enes Yıldız

  Sahtekarlat Yok böyle bişey arkadaş yaw ücretsiz yapmışsınız bari tamamen ücretsiz yapın birkaç Bölüm geçiyosun sonra para istiyor

 2. Aradığım türde bir oyun Adını da bilmiyordum küçüklüğümün oyunu bi de karşıma çıkınca nasıl sevindim bilemezsiniz

 3. cokiyi

 4. Swat İyi

 5. osman yıldırım

  Can’t download Can’t download stage 2

 6. Turkçe dil eksiği Arkadaşlar coğu oyunda olduğu gibi bundada turkçe dil yok ve oyuna ilk başlarken öğretici yok 1 seviyenin 40 levelini geçemedim saçma sapan bi bölüm

 7. çok güzel Çok güzel bir oyun, umarım yenisi yapılır

 8. Atacan Karaca

  Hoooooooooopiiii Cok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir