FRAMED Hile Mod Apk İndir (1.4.3)


FRAMED Hilesi İndir, FRAMED Para Hilesi İndir, FRAMED Mod Apk Download, FRAMED Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
FRAMED İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.4.3 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
FRAMED Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Noodlecake Studios Inc Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 6.769 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 426 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

7 yorumlar

  1. Muhammed Karaca

    dün apk yoluyla indirdiğim ve bugün indirime girdiğini gördüğüm harikulade oyun. grafikler muhteşem, muhteşemden kastım bir AAA oyun değil tabii ki ama kendine özgü 2D ve 3D karışımı bir grafik sunuyor. puzzle tekniği aynı şekilde kendine özgü iyi düşünülmüş. 20 kuruşa alınabilecek en iyi oyunlardan birisi. kesinlikle öneririm.

  2. Oyun guzel iyi hoşta calistigim halde bosluk zamanlarimda actigim halde 1 gunde bitirdim aq cok kisa

  3. oyun cok kisaydı yani allahtan indirimdeyken almışım yoksa param çöp olucaktı bu aşırı kısa oyun için bence 10 lira çok fazla daha uzun olsaydı iyi olurdu

  4. Valla denemek için aldım iyiki almışım baya güzel oyun deneyin derim hazır indirimdeyken kaçmaz fazlasıyla değer.

  5. Oyun çok güzel bence indirimden çıkmadan almalısınız hem bulmaca severler için güzel bir oyun hemde kendine özgü bir güzelliği var almanızı tavsiye ederim ama size kalmış bence on numara oyun benim çok hoşuma gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir