From Farm to City: Dynasty Hile Mod Apk İndir (v1.19.0)

From Farm to City: Dynasty Para Hilesi İndir, From Farm to City: Dynasty Hile Mod Apk İndir, From Farm to City: Dynasty Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

From Farm to City: Dynasty adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
Oyunun 1.19.0  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

From Farm to City: Dynasty Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Webgames LLC gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 23.671 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 6.169 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 20 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Play Store Oyun Açıklaması

Çiftlikte sıkılmış olmayın! Kendi şehrinizi inşaa ve daha sonra kuzey Alaska zengin toprakları mayın altın gidip ıssız Teksas petrol pompası!
ÖZELLİKLER
– Gerçekçi grafikleri
– Komşular ve onlardan ücretsiz hediyeler.
– Büyüleyici bir hikaye.
– İlginç görevler.
– Binalar, yapılar ve dekorasyon çeşitliliği.
– İlginç yerlerde bir sürü ziyaret etmek için: Farm, Şehir, Deniz Florida, Kuzey Alaska, Teksas kıyısında, kara üzüm bağları ve çok daha fazlası!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
From Farm to City: Dynasty Hile Mod Apk İndir (v1.19.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

8 Comments

  1. Siyasət Ələkbərli 12 Mart 2018
  2. Rıdvan Börekçi 12 Mart 2018
  3. Emin Asilkan 12 Mart 2018
  4. Yesim Aktas 12 Mart 2018
  5. Adnan Özbek 12 Mart 2018
  6. adem çakır 12 Mart 2018
  7. Melike Karadağ 12 Mart 2018
  8. Kadir Yigit 12 Mart 2018

Leave a Reply