FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Hile Mod Apk İndir (v3.0.4)


FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Hilesi İndir, FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Hile Mod Apk İndir, FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.0.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Glu Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 1.579.305 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 76.375 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

7 yorumlar

 1. Absurd This game very absurd. Only im fight with opposites. My team mates cant kill the opposites. / çok saçma sadece oyuncu savaşıyor. Diğer takım arkadaşları gelsede ateş etsede hiçbir zaman düşmanı vurmuyor

 2. Bilgehan Şahin

  Benim telefonum sony Xperia e çalışıyor ancak donuyor.bazen kendi kendine kapanıyor ve bazen oyun donmıyorken bile. Kontroller ile yaramıyor lutfen güncelleme gelsin

 3. Neden 4 yıldız Upgrade çok zor yapılıyor çok para istiyor. Oyun çok süper ve sürükleyici fakat dedigim gibi upgrade i biraz daha kolaylaştırın ve oyuna türkçe dil desteği koyun… Please langue is Turkish… Thanks…

 4. Adanalı Cevher

  Aynı Tas aynı hamam amk Asmin oyun benim için süper ötesi 1yıldır bagimlisiyim ingilicce bile öğrendik oyun sayesinde ama artik yeni silahlar getirin birde altinla satılan silahlar çok pahalli yeni maplar getirin biriken paralarda bir işe yaramiyor yenilik olmayinca.

 5. R Baron Kandemir

  Mobil için 300 mblik fakat 1gb oyunlardan daha kaliteli (1*). İlerleme nişan alma iyi (2*). 1940 lı yılların silahlarıyla oyunda direnme zorluğu için (3*). Başlatma yavaş ve iki mevzi dışında hareket etme seçeneği olmadığından 5 yıldız vermedim

 6. Çok güzel Lan bu oyunu kim buulduysa eleri dert görmesin aminnnn bu oyuna küfür atan herkes beni önünde bulur sen kimsin diyen herkese söyleyin ??????? can meleğini yanında bul??????????

 7. Benim buyuk babam sovet ordusunda askerdi Ve o savasda tam 5 kursun vuruldu buyuk babam ise olmedi stalingraddan tam berline kadar savasdi ve berline sancak soktu ben azerbaycan liyim turk deyilim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir