Garfield’s Diner Hile Mod Apk İndir (v1.7)


Garfield’s Diner Para Hilesi İndir, Garfield’s Diner Hile Mod Apk İndir, Garfield’s Diner Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Garfield’s Diner isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.7 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Garfield’s Diner Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Web Prancer gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 117.043 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 7.174 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 6 Temmuz 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

It’s summertime and Irma’s off to Hawaii for a well-deserved vacation. But who will run the diner while she’s gone? Irma convinces Jon to take over for the summer, but it’s Garfield who’s really in charge! Everyone’s favorite fat cat is in the kitchen and laughter’s on the menu! Join Garfield and his friends as they do their very best (or worst) to run Irma’s diner and serve savory signature meals to her regular customers — fresh, hot and fast…daily!

Features:

[1] Cute and colorful Garfield characters in motion

[2] Upgradeable diner items and staff for a more efficient diner operations

[3] Special surprise guests might visit your diner at random times. Watch for them!

[4] Collect your favorite Garfield cards as you run your dinner. Can you collect them all?

Garfield’s Diner supports the following languages:

– French
– German
– Italian
– Japanese
– Korean
– Portugue…

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. TnT adam Yildiran

    Cookoiiioikoiii koti Ya ternaetireisikerhlasatambihik

  2. Şira Dörtkaşli

    İyi

  3. Garfieldin tüm oyunları çok güzel kız erkek herkese öneririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir