Geometry Dash Hile Mod Apk İndir (2.100)


Geometry Dash Hilesi İndir, Geometry Dash Hile Mod Apk İndir, Geometry Dash Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Geometry Dash Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.100 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Geometry Dash Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Arcade kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan RobTop Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 588.389 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,8 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 10.990 civarında.”
Arcade Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Güzel ama Geometry Dash World versiyonunu bu şekilde kullanamıyorum benden halen oyunun Pro sürümünü yüklememi istiyor oysaki 1 saat önce yükledim lütfen bu sorunu çözün.

  2. Xstep 100%completed

  3. Mükemmel bir oyun!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir