Geometry Dash SubZero Hile Mod Apk İndir (v1.00)

Geometry Dash SubZero Para Hilesi İndir, Geometry Dash SubZero Hile Mod Apk İndir, Geometry Dash SubZero Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Geometry Dash SubZero Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.00 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Geometry Dash SubZero Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan RobTop Games Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 129.832 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 6.466 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 21 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Geometri Dash geri yepyeni bir macera ile!
Atla kendini hazırla ve gerçek bir meydan okuma için hazır olsun! Bu kolay olmayacak …
Oyun özellikleri
• Eylem Platforming Ritim tabanlı!
• MDK, Bossfight ve Boom Kitty inanılmaz müzik ile Üç etaptan!
• Karakterinizi özelleştirin benzersiz SubZero simgelerini aç!
• yeteneklerinizi keskinleştirmek için uygulama modunu kullanın!
• yakın imkansız ile kendinize sorun!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Geometry Dash SubZero Hile Mod Apk İndir (v1.00) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

7 Comments

  1. İlhan Şolcun 2 Şubat 2018
  2. Erdem'in oyun dünyası Tv 2 Şubat 2018
  3. 2 Şubat 2018
  4. Red Killer 2 Şubat 2018
  5. Efe Dümeke 2 Şubat 2018
  6. Dallas Arts 2 Şubat 2018
  7. Bekir Kl 2 Şubat 2018

Leave a Reply