Gin Rummy Deluxe Hile Mod Apk İndir (v1.0)

Gin Rummy Deluxe Hilesi İndir, Gin Rummy Deluxe Para Hilesi İndir, Gin Rummy Deluxe Mod Apk Download, Gin Rummy Deluxe Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Gin Rummy Deluxe Oyunu virüssüz ve direk hızlıca sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Üstelik güncel olarak çalışma yürüten sitemizdeki dosyalar tamamen virüssüz bir şeklide çıkıyor karşınıza.
1.0 versiyonu modlanmış Hileli versiyonunu indirebilirsiniz. Oyunun güncel versiyonu süreklilik halinde sitemiz üzerinde yayınlanacaktır.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Gin Rummy Deluxe Play Store’da katı oyunu olarak yer alan bu oyunun indirilme rakamları 1.000 – 5.000 civarında. Oyunun yapımcısı Random Salad Games LLC kağıt oyunları kategörisinde oyunun hakkını veriyor diyebiliriz. 
Playstore’da Oyunu 496 kişi yıldız vermiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü yıldız oylaması veren oyuncu sayısıda 10 oya sahip.

“Kağıt oyunlarına karşı ilginiz varsa, bu oyunun ilginizi çekeceğinden eminiz. Telefonunuza indireceğiniz oyun için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Farklı kağıt oyunları arasından seçtiğiniz bu oyun için, hem zamanınızı güzel geçireceksiniz, hem de oyunu oynarken keyif alacaksınız. Farklı modlarda oynanabilen bu oyun için, tek yapmanız gereken cihazınıza indirmek ve kurulumu tamamlamak. Oyunda hem sizin, hem de çevrenizdekilerin ilgisini çekecek olan bu oyun, oldukça keyif vermeye devam ediyor. Bütün güncellemelerini yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Android’de Gin Rummy klasik oyun oynayın!

Gin Deluxe Gin Rummy klasik oyun eğlenceli yeni bir versiyonu. Bu iki oyuncu kart oyunu olarak, siz ve rakibiniz rekabet çalışır ve kartların setleri oluşturmak için.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Gin Rummy Deluxe Hile Mod Apk İndir (v1.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply